Služby

Vážení obchodní priatelia,

firma PLANART, s.r.o. sa zaoberá:

Komplexnými architektonickými a inžinierskymi službami najmä:

Poradíme Vám pri Vašom zámere investovať.
od výberu pozemku, architektonickej štúdie, návrh stavby, rodinné domy, rekonštrukcie optimálne dispozičné riešenie, modernizácie a obnovy domov, zateplovanie vypracovanie projektovej dokumentácie na stavebné povolenie projekt na realizáciu, poradíme výber materiálov, rozpočet stavby, dokončovacie práce interiéru, autorský dohľad nad výstavbou až po kolaudáciu.

Nájdete v nás partnera o ktorého rady sa možno oprieť a spoľahnúť.

Návrh, dodávka a servis gastro- zariadení- technológia kuchýň.

Firma PLANART Vám ponúka gastro- techniku, vrátane dodávky, montáže a záručného servisu. V rámci našich služieb Vám ponúkame aj vyhotovenie dispozičného návrhu kuchyne podľa Vašich konkrétnych požiadaviek. Výber z ponuky:
šporáky, grily, fritézy, kotle, umývačky riadu a skla, kávovary, zeleninové stroje, kuchynské roboty, chladiace a ohrievacie zariadenia, výrobníky cestovín a ľadu, pracovné stoly, drezy, nerezový nábytok do kuchyne a doplnkové zariadenia.

Rozšírenie našich služieb

Pre lepšiu ilustráciu našich riešení a ich účinností v oblasti výstavby a šetrenia energií poskytujeme konzultácie v tejto oblasti. Všetky nové riešenia sú charakteristické jedinečnosťou a sú ušité na mieru každému zákazníkovi podľa jeho očakávaní a podľa životných potrieb členov rodiny a budovy. Našou víziou je, aby nielen rodinné domy ,ale aj priemyselné budovy mali nízke spotreby primárnych energií a aby efektívne fungovali .


Kvalita služieb a dodávok je prioritným záujmom firmy PLANART, s.r.o. preto Vám ponúkame iba výrobky firiem, ktoré sa už osvedčili a s ktorými máme dlhodobo dobré skúsenosti.Copyright © 2015   Lenka Trenčanová facebook.com  All rights reserved.